ادبیات برای زندگی بهتر۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۹:۱۵ +۰۳:۳۰

Project Description

  انجمن برنا کارگاه ادبیات برای زندگی بهتر را ویژه والدین برگزار می کند . جلسه معارفه ی این کارگاه  روز سه شنبه ۹۱/۸/۲۳ ساعت۱۶/۰۰ در برنا برگزار می شود .

به نام دوستدار کودک

کارگاه ادبیات برای زندگی بهتر

هر چند در طی نسل گذشته ساختار خانواده تغییرات قابل ملاحظه ای کرده است ، اما یکی از حقایق  تغییر ناپذیر زندگی این است  که رابطه ی متقابل بین پدر و مادر همواره از جنبه های تاثر انگیز و در عین حال شادی بخش برخوردار بوده  و هست .

والدین امروز نسبت به پدران و مادران دیروز وقت بیشتری را صرف پرورش فرزندان خود می کنند . نه تنها به آن ها عشق می ورزند و در پی فراهم آوردن امکانات رفاهی و حمایت از آنها هستند ، بلکه در پی رسیدن به راه هایی برای دستیابی به ارتبا ط هرچه بهتر ، عمیق تر و دوستانه تر با فرزندان شان می باشند .

ادبیات یکی از ارزشمندترین و موثرترین روش ها برای دستیابی به این ارتباط می باشد .

از این رو کارگاه ادبیات برای زندگی بهتر ویژه والدین در برنا برگزار می شود .

جلسه ی معارفه ی این کارگاه  در روز سه شنبه ۹۱/۸/۲۳ ساعت ۰۰/ ۱۶ در انجمن برنا برگزار می شود .

گوشه ای از رزومه ی آقای علیرضا محمودی ایرانمهر

  • نویسنده - منتقد و مدرس ادبیات داستانی – فیلمنامه نویس
  • نویسنده ی کتاب های بریم خوش گذرونی – سفر با گردباد – ابر صورتی – کشف لحظه
  • نویسنده فیلمنامه ی فیلم های : دل خون ( بهترین فیلم سال ۷۸ از جشنواره فجر ) – راز – شطرنج باز
  • ترجمه و انتشار آثار این نویسنده د اروپا و آمریکا
  • برنده ی جوایز ادبی و . . .

انجمن برنا

 

ادبیات برای زندگی بهتر

این که مطالعه و آشنایی با ادبیات برای انسان سودمند است امری بدیهی است. اما این که ادبیات چگونه می تواند به بهتر زندگی کردن ما کمک کند؟ نقش ادبیات در ارتباط های اجتماعی و عاطفی انسان چیست ؟ شاید در نگاه اول چندان روشن نباشد، همچنین شیوه‌ی بهرمند شدن از لذت هایی که ادبیات به زندگی انسان هدیه می کند.

دوره های کارگاهی ادبیات برای زندگی بهتر، دریچه ای است به سوی ادبیات برای استفاده و شناخت کاربردی آن. از آن جمله آشنایی با ادبیات و روش های استفاده از آن برای رسیدن به آرامشی کامل تر. استفاده از ادبیات برای بهرمندی از زندگی خانوادگی و زناشویی، اجتماعی، حرفه‌ای، عاطفی و عاشقانه ی بهتر، بهرمندی از ادبیات برای لذت بردن عمیق تر از تمامی لذت های زندگی، استفاده از ادبیات برای تقویت ثبات شخصیتی ، سلامت ذهنی و قدرتمند تر بودن . ضرورت های استفاده از ادبیات برای پدر و مادر بهتر بودن ، برای همسر بهتر بودن، برای انسان بهتر بودن. و آشنایی با ادبیات به عنوان یک مهارت شخصی که در موقعیت‌های گوناگون زندگی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. در این دوره ی کارگاهی نمونه هایی زیبا از جذاب‌ترین شاهکارهای ادبی جهان به زبانی ساده واکاوی و بازخوانی می‌شود تا بتوان از دریچه ای تازه با دنیای این آثار که رازهای شفا بخشی در خود پنهان دارند آشنا شد.

مرحله ی اول این دوره در پنج جلسه ی دو ساعته برگزار می‌شود.

ثبت ديدگاه