یک شب در برنا (جلوه ای از استقلال کودکانه )۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۸:۳۰ +۰۳:۳۰

Project Description

خدا را شاکریم که هم نفس فرزندانی با این همه شور و شعوریم . کودکانی که دایره ی اطلاعات و یافته هایشان مثال زدنی است . غنچه هایی که تجربه هایی به قد سرو ناز دارند .

آری ، رشد همه جانبه و فراهم ساختن شرایط برای کسب تجربه های ناب، همواره خواستگاه برنا و فرزندانش بوده و هست .

واکنون ؛ یک شب در برنا . شبی کودکانه و شاد ، به شیرینی زردآلوهای شکرپاره ی باغ های شیراز .

پنجشنبه شبی که گذشت ، بهشت کوچک برنا ، میزبان صاحبان خردسال اش بود ، تا نشاط یک شب پرستاره را به آنها هدیه کند . تجربه ای به رنگ سیب سرخ دوستی .

در این شب رویایی ، لبخند ماه و چشمک ستاره نقشی بر دل ها ی مان شد .

هیجان و لذت این شب ، به روایت تصاویر ، هدیه ای به شما والدین گرامی که با اعتماد و انرژی مثبت تان همراهی مان نمودید :

 

۵ Comments

 1. مامان هويار ۱۳۹۲-۰۳-۰۳ در ۱۰:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  هزاران آفرین به این جسارت و آرامش شما. دیشب موقع تحویل دادن هویار به دست توانمند شما برنایی ها با دیدن حیاط آب و جارو شده و درهای باز و نورهای رنگی در حال پخش در فضا با خودم فکر میکردم چه کار قشنگی ولی عجب مسئولیت سنگینی دارید ولی وقتی صبح امروز موقع تحویل گرفتن هویار دیدم عمو و خاله ها همچنان سرحال و مهربان به همه والدین از خوبیها و نقاط قوت بچه ها میگویند و از اعتماد ما تشکر میکنند فهمیدم در مقابل این عشق بزرگ شما به بچه ها مسئولیت باری نیست که نتوان به راحتی به دوش کشید، خیلی دلم خواست از ته قلبم دستهای شما عزیزان را میبوسیدم اما در حضور دیگران شرمی کودکانه مانع شد. امان از این کم رویی.

 2. آرين آذريان ۱۳۹۲-۰۳-۰۴ در ۹:۰۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  مرسی از این همه شور و شوق و انرژی.برای همه برنایی ها آرزوی شادی و سلامتی دارم.

 3. شیرین قندچی ۱۳۹۲-۰۳-۰۵ در ۱۱:۰۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  واقعا افرین بر شما که اینقدر با عشق این برنامه هارو برای بچه ها اجرا می کنید همیشه شاد و پر انرژی باشید.باز هم مرصی از همه مربی های دوست داشتنی برنا.

 4. فرزانه مامان رایا ۱۳۹۲-۰۳-۰۵ در ۱۱:۴۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  صدها مرنبه تشکر از فرصتی که نه تنها به فرزندانمان بلکه به ما والدین دادید، که باور کنیم توانایی های فرزندانمان را و این شب نه تنها جلوه از استقلال کودکانه آنها بود بلکه جلوه ای از دلبستگی مای والدین بود، بسیار از شور و شوق و نشاط بی دریغی که نثار فرزندانمان یا به تعبیر عمو توسلی مهربان گنجهای ما می کنید تشکر می کنم، کلام قاصر ولی احساس نیکی بسیار است، از لحظه ورود همه چیز بوی عشق می داد و رنگ عشق جریان داشت تا صبح وقتی وارد کوچه شدم بوی عود همراه با نگاه عاشقانه و چشمان خسته ولی لبان خندان مربی های مهربان و آغوش رضایتمند فرزندانمان همه احساس خوبی بود که نثارم شد…

 5. فریبرز ۱۳۹۲-۰۳-۰۷ در ۸:۵۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  دم همگیتون گرم عزیزان عاشق. شما که به رویاهای کودکان زندگی میدهید، بزرگ شایستگان زیباترینها هستید. سپاس واژه ی کوچکی است در برابر این همه عشق و مهر.

ثبت ديدگاه