بازدید گروهی کودکان برنا از کلینیک دامپزشکی آوینا۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۸:۵۰ +۰۳:۳۰

Project Description

چهارشنبه ای که گذشت دومین گروه کودکان برنا ، از کلینیک دامپزشکی دکتر محرابی بازدید کردند . - آشنایی با روش های صحیح نگهداری از حیوانات - اطلاع از نکات بهداشتی در مورد حیوانات اهلی خانگی - معرفی وسایل و ابزارآلات مربوط  به نگهداری و پرورش حیوانات ، انواع غذاها ، لوازم بهداشتی و وسایل کمک آموزشی حیوانات اهلی خانگی - روش های تشخیص و درمان بیماری های حیوانات ، عناوین اصلی این بازدید بود . با سپاس از خانواده ی آریا که شرایط را برای این بازدید فراهم نمودند .

۲ Comments

 1. عابد ۱۳۹۱-۱۲-۲۹ در ۱:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود
  به شما آفرین میگم به خاطر این کار زیبا…
  واقعا ارتباط دوستانه ی صمیمانه ی کودکان با حیوانات خیلی از دغدغه های این دنیای ماشینی که توش زندگی می کنن.البته این دنیا هم خوبی های خودش رو داره و شاید بهتر از گذشته است.فقط تاسف خوردم که من اولین کسی هستم که این پست رو لایک کرد و کامنت داد.کاش بیشتر از این جور حرکات استقبال می شد.البته خواهد شد به شرطی که مستمر و حساب شده باشد.به هر حال خسته نباشید.نوروزتان پیروز

  • مدير سايت ۱۳۹۲-۰۱-۰۵ در ۱۱:۴۸ ق.ظ - پاسخ دادن

   عابد عزیز، با سپاس از اندیشه ی ژرفتان . یار سبز اندیش، تفکری که در برنا جوانه زده و روز به روز در حال رشد و شکوفایی است ،همچون نسیم بهاری است که آرام آرام،بر جان و دل می نشیند .برای ما مایه ی مباهات است که شمای عزیز هم از اکنون به این موج پیوستید . حتما”، لطفا” پیشنهاد هایتان را به ما برسانید . باسپاس و شادباش نوروز.

ثبت ديدگاه