تابستان در برنا ( ویژه برنامه های تابستانه )۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۸:۳۰ +۰۳:۳۰

Project Description

باتشکر از مهدیار توسلی که ثبت تصاویر این مجموعه برنامه ها را عهده دار است ۱- بازدید از موزه تنوع زیستی ( آموزش همگام با تجربه )   ۲- بازدید از باغ پرندگان و کمپینگ در جنگل زیبای لویزان ( تور طبیعت گردی یک روزه )   ۳- بازدید از موزه حیات وحش ایران و کمپینگ در دامنه های زیبای دارآباد ( تور طبیعت گردی یک روزه ) ۴- تمرین های تیم سوارکاری ،همچنان با جدیت و عشق دنبال می شود . با سپاس از تیم مربیان ، به ویژه سرکار خانم شراره صحت زاده گروه صبح   گروه عصر

۴ Comments

 1. منصوره( مامان هويار) ۱۳۹۲-۰۵-۰۸ در ۷:۴۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام بر شما مهربانان . هفته گذشته به پاس زحمات سراسر عشق شما تنها کاری که از دستم برمی اومد این بود که چند خط براتون نوشتم اما تازه متوجه شدم احتمالا به خاطر اشکالی که در ایتنرنت من وجود داشته نوشته هام ثبت نشده اون روز تازه عکسهای تورهای ۵شنبه گذاشته شده بود ومن با خودم فکر میکردم اگر این همه زحمت شما رو نمیدیدم شاید میتونستم درخواست کنم از کلاس سوارکاری هم عکس بذارید ولی امروز با دیدن عکسهای سوارکاری یقین پیدا کردم که لطف شما همیشه فراتر از استحقاق منه. برای تک تک شما که یکپارچه عشق ومحبتید آرزو میکنم همیشه در پناه الطاف خدا و غرق در انرژیهای مثبت جهان هستی باشید.

 2. مهشید سپهرنیا ۱۳۹۲-۰۵-۱۳ در ۱۱:۱۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  عـــــــالی بود. سپاس از مهدیارِ عزیز که با گذاشتنِ عکس ها ما رو هم در لذت این تجربه ها سهیم کرد. و خسته نباشید به همه ی تیمِ همیشه ممتاز و پیشتازِ برنا.

 3. منصوره، مامان هويار ۱۳۹۲-۰۵-۱۵ در ۱۲:۵۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  به تازگی عکسهای چاپ شده خیلی زیبایی از بچه ها توی حیاط برنا به نمایش گذاشته شده. برای کسی مثل من که عاشق عکس دیدنه و هر روز دهها بار عکسهای سایت رو چک میکنه دیدن عکس چاپ شده چندین برابر جذابتره وقتی این عکسها از فرشته های دوست داشتنی برنا که یکیشون هم فرزند خود آدمه گرفته شده میشه گفت بهترین سوژه رو داره و وقتی توی حیاط کوچیک و پر از صفا و صمیمیت برنا دیده میشه میتونم بگم مهربان خاله ها و عموهای برنایی بی هیچ توقعی ما پدر و مادرها رو به یک نمایشگاه عکس سراسر احساس و عشق دعوت کردند تا در لحظات کوتاهی که برای تحویل دادن و گرفتن گلهامون به این باغ سری میزنیم اوقات زیباتری رو تجربه کنیم شاید توی چشمهای بعضیامون دیدن که چطور به فرزندمون به خاطر بودن در محیط برنا به گونه ای غرور آمیر غبطه میخوریم.

 4. مامان راني ۱۳۹۲-۰۶-۰۶ در ۱۱:۵۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام واقعا خسته نبا شید تشکر إز مهدیار عزیز عکسها حرفی بود لذت بوردیم.

ثبت ديدگاه