میزبانی به طراوت گیلان۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۸:۵۳ +۰۳:۳۰

Project Description

امروز گروهی از کودکان ۵ و ۶ ساله که مهارت های ورود به دبستان را با خاله افسانه ( خانم سلیمانی ) می گذرانند ، به منزل ایشان رفتند . بانو افسانه سلیمانی ، آموزشگری است که فراگیری کودکانش را همواره  مبتنی بر تجربه گری بنا کرده است . و این بازدید علاوه بر میهمانی ، زمینه های مختلفی را برای آموختن و تجربه کردن فرزندان مان  فراهم آورد . آشنایی با آکسوسوارهای خته ی شمال از یک سو ، و معرفی فرهنگ عامه ی این سرزمین از سوی دیگر ، زمینه را برای آموزش غیر مستقیم و خلاقانه ی کودکان مهیا ساخت .

۲ Comments

 1. شادی قدیریان ۱۳۹۱-۱۱-۲۱ در ۶:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  مرسی از خاله افسانه که اینقدر با بچه های مهربونن

 2. شادی قدیریان ۱۳۹۱-۱۱-۲۴ در ۶:۳۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  فعالان محیط زیست برای حفظ طبیعت غنی ایران و گونه های ارزشمند آن که هزاران سال در این مرز و بوم با انسان زندگی کرده اند تنها نیستند. شما با حمایت از فعالیت های حفظ محیط زیست به ما کمک می کنید تا ایران زیستگاه بهتری برای همه جانداران باشد. پروژه های حفاظت از یوزپلنگ آسیایی و پلنگ ایرانی با گسترش آگاهی از اهمیت این گونه‌ها در مناطق زیست آنها و ارتقای سطح زندگی مردم ساکن در آن مناطق تلاشی است برای حفظ این گونه‌های نادر و پرارزش.

  اگر مایلید بخشی از چرخه حفاظت از طبیعت باشید،
  ۲۶ بهمن به گالری گلستان بیایید که در برنامه فروش مجموعه ای از آثار ارزشمند ۴۵ نفر از هنرمندان ایران زمین با هدف حمایت از پروژه های حفاظت از یوزپلنگ و پلنگ ایرانی شرکت کنید
  http://www.facebook.com/events/415512658543426/

ثبت ديدگاه