چهارشنبه ی تعطیل۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۸:۳۳ +۰۳:۳۰

Project Description

باسلام و آرزوی لحظه هایی سرشار از شادی ، امید و مهر برای همه ی یاران و همراهان برنا و با این امید که این ایام آغاز سال نو را با خوش وقتی و عشق آغاز نموده با شید.

دوستان ،نخستین تصمیم تعطیلی خارج از تقویم در سال جدید توسط دولت محترم اعلام شد !

بسیاری از شما دوستان امروز و همراهان دیروز برنا می دانید که علی رقم پیام خوشحالی ای که در متن تعطیلات نهفته است ، همواره تعطیلات خارج از تقویم ، برنایی ها را شاد نمی کند و این بواسطه ی  برنامه ریزی های کوتاه مدت برنا است . همانگونه که میدانید ، با توجه به مدل آموزش در برنا ،برنامه ها در سه سطح بلند مدت ، میان مدت و کوتاه مدت طراحی می گردد و از آنجا که چیده مان برنامه های کوتاه مدت با توجه به روزشمار تقویم رسمی است ،تعطیلاتی از این دست ،برایمان جای خوشحالی ندارد . اما از آنجا که همیشه شادی کودکان مان در کنار شما والدین عزیز یکی از خواستگاه های مان است ، ضمن اعلام تعطیلی برنا در روز چهارشنبه ۱۴ فروردین ، خاطرنشان می کنیم آغاز برنامه های برنا را با همان شور و هیجان و شادی گذشته ، از روز شنبه ی آینده ادامه خواهیم داد .

۱۴ فروردین در کنار برنامه هایی که قرار بود داشته باشیم و به روزی دیگر موکول می کنیم ، ویژه برنامه ایی هم به مناسبت زاد روز دو بزرگ مرد عرصه ی ادبیات کودک را مد نظر داشتیم که باید با یاد و خاطره ای از آنها ، این برنامه را به سال آینده بسپاریم . نخست زاد روز هانس کریستین اندرسن (۱۸۰۵-۱۸۷۵) نویسنده ه ی بزرگ و برجسته ی دانمادکی که پدر افسانه های نو برای کودکان لقب دارد و از جمله آثار ماندگارش می توان به داستان جوجه اردک زشت ، دختر کبریت فروش ، بند انگشتی ، ملکه ی برفی و لباس جدید امپراتور اشاره کرد .

همچنین زاد روز زنده یاد نادر ابراهیمی (۱۳۱۵-۱۳۸۷) نویسنده ،مترجم و ویراستار و کارشناس ادبیات کودک که از جمله آثارش می توان به ،کلاغ ها ، دور از خانه ،پهلوان پهلوانان ؛پوریای ولی و من راه خانه ام را بلد نیستم  اشاره نمود . نادر ابراهیمی جوایز متعددی را از فستیوال های برجسته ی ادبی جهان دریافت نموده است .

همه ی خاله ها و عموهای برنا ، پایان هفته ای همراه با دل خوشی و شادمانی را برای شما خانواده های عزیز از ایزد منان خواستاراند .

ثبت ديدگاه