یلدای برنا ، گرم و مهرآمیز۱۳۹۴-۸-۳۰ ۱۲:۵۳:۴۳ +۰۳:۳۰

Project Description

خانواده های برنا یلدای امسال را در فضایی پر از شور و نشاط و مهر و آواز ، مهمان فرزندان شان بودند. پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها ، خاله ها و عموها و خلاصه همه و همه با یکدیگر زلف گره زدند و هم نفس فرزندان برنایی شان آیین زیبا و مهرآمیز یلدا را در میان غزل و عود و تنبور به جا آوردند . از همه ی پدرها و مادر هایی که همراه و همدل فرزندان شان بودند سپاس گزاریم . تشکر ویژه از هستی ،خواهر هلیا منصوریان که چنگی به زیبایی تار و پود زندگی نواخت ، و بانو افشار   ( مامان متین ) که گرمی صدای شان فضای شب مان را به چله نشاند و آقای گیوراد ( پدر پروچیستا ) که با خواندن اشعاری از خواجه حافظ و استاد سایه بر ساز دل هایمان زخمه ای عاشقانه زدند . سپاس فراوان از گروه موسیقی ، خاله ندا و خاله کیانا و قدردانی ویژه ار خاله کیانوش عزیز که حریر صدایش یلدای مان را به عرش رساند .  

۷ Comments

 1. مانتره هاشمي(مامان ساميار) ۱۳۹۲-۱۰-۰۶ در ۱:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام خدمت شما،از تمام زحمات شما بسیار بسیار متشکرم.در کنار شما بودن باعث خوشحالی ماست.از اینکه ما را در جمع قشنگتون پذیرفتین متشکریم.

 2. فرنوش مامان سام چرمچی ۱۳۹۲-۱۰-۰۶ در ۲:۱۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  شب خیلی خوبی بود.هم به ما هم به فرشته های کوچک خیلی خوش گذشت.
  با سپاس از زحماتتون

 3. مامان و بابای هلیا ۱۳۹۲-۱۰-۰۶ در ۲:۱۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  خسته نباشید آقای توسلی و خانم محمودی خیلی زحمت کشیده بودید و ما خوشحالیم که سعادتی بود و در این جشن که تعریفش را در سال های گذشته شنیده بودیم شرکت کردیم .تعریفی به حق از طرف والدینی که الان هنوز در برنا حضور دارند و آنهایی هم که برنا را پشت سر گذاشته و به مقاطع مدرسه رسیدند و هنوز از سالهایی که در برنا بودند با یاد و خاطره خوش و خوب از این دو انسان روشن فکر عمو توسلی و خاله سمانه یاد می کنند . ممنون و باز هم ممنون.

 4. مامان راني ۱۳۹۲-۱۰-۰۷ در ۸:۳۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام عکسها خیلی زیبا بود کاش ما مسافرت نبودیم ودر جمع شما حضور داشتیم خسته نباشید

 5. فرزانه مامان رایا ۱۳۹۲-۱۰-۰۸ در ۱۰:۴۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  شب خیلی خوبی بود، سپاس بسیار زیاد

 6. هستیا ۱۳۹۲-۱۰-۱۰ در ۷:۱۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  خیلی مهد جالبی هست با ایده هایی جالب من یکی از طرفداراتون هستم و از ایدههای شما الهام میگیرم من ودوستام تو مهد شهرمون مراسم داشتیم وکرسی گذاشته بودیم اما با امکانات کم عکساشونو میفرستم براتون با ارزوی اینکه روزی تمام بچه های سرزمین ایران چنین امکداناتی رو تجربه کنن دوستار شما هستیا از روستاهای غرب کشور

 7. مژگان مامان پونا ۱۳۹۲-۱۰-۱۷ در ۲:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام خدمت پرسنل زحمتکش برنا
  شب بسیار شادوخوبی بودخیلی خوش گذشت.ممنون ازمدیران متفکر این مجموعه وهمچنین تمامی خاله هامخصوصا خاله گلی وخاله فیروزه که احترام خاصی برایشان قائلم.راستی ما میز اول نشسته بودیم چرا عکسامون نیست؟؟

ثبت ديدگاه